Po urodzeniu przybrałam na wadze 27 kg. Mój mąż nazwał mnie grubą świnią, pobił mnie i opuścił dom. Po 1,5 miesiąca zemściłam się na nim, stając się jeszcze bardziej szczupłą niż w momencie naszego zapoznania. Oto jak udało mi się tak szybko schudnąć...

Niesamowita utrata wagi! Minus 32 kg w 6 tygodni! Moje osobiste doświadczenie…

Po urodzeniu przybrałam na wadze 27 kg. Mój mąż nazwał mnie grubą świnią, pobił mnie i opuścił dom. Po 1,5 miesiąca zemściłam się na nim, stając się jeszcze bardziej szczupłą niż w momencie naszego zapoznania. Oto jak udało mi się tak szybko schudnąć...

 

Po urodzeniu przybrałam na wadze 27 kg. Mój mąż nazwał mnie grubą świnią, pobił mnie i opuścił dom. Po 1,5 miesiąca zemściłam się na nim, stając się jeszcze bardziej szczupłą niż w momencie naszego zapoznania. Oto jak udało mi się tak szybko schudnąć…

photo1

Początek końca

Mam na imie Anna, mam 32 lata i zachęcam wszystkie kobiety do obowią zkowego przeczytania mojej chistorii. Zajmie to nie więcej niż 5 minut, a korzyści dla Panstwa będą ogromne. Zwłaszcza jeśli od dawna marzyłyscie o odchudzaniu.

Nigdy nie byłam zbyt szczupła, miałam tendencje do nadwagi.

To i tak nie powstrzymało mnie przed ślubem. Ale po ślubie zacząłam przybierać na wadze jeszcze więciej . Ciąża pogłębiła nadwagę – przez 9 miesięcy zyskałam 27 kg.

photo2

Nie mogłam stosowac diety, ponieważ karmila piersią, na siłownie nie było absolutnie czasu. Nawet gdy udało mi się tymczasowo zrzucić kilka kilogramów, waga szybko wracała do poprzedniego stanu. Minęło więcej niż rok po porodzie, a mi przykro było patrzeć na siebie w lustro. Ale zdałam sobie sprawę, że przede wszystkim muszę się zamować dzieckiem, a nie mysleć jak wyglądam.

Ale mój mąż nie był gotów pogodzić się z tym, był niegrzeczny do mnie, często używają brzydkich słów do mnie, nawet istnienie wspólnego dziecka nie złagodziła jego stosunku do mnie. Coraz częściej wracał do domu pijany, wyzywał mnie i podniósł rękę.

Najgorszy dzień w moim życiu

Tego samego wieczoru ułożyłam dziecko i położyłam się na chwilę w salonie czekając na męża z pracy. Poprzez ciągłe zmęczenie, zasnąłam. Mój mąż wrócił późno i był pijany. Kopnął drzwi i zaatakował mnie z okrzykiem: ” Znowu leżysz na kanapie, tłusta świnia?”.

Posypały się wyrzuty i pretensje z powodu mojego wyglądu i kompletności, nazywał mnie różnymi poniżającymi słowami, powiedział, że z powodu mojej obrzydliwej postaci nie chce mnie już więcej. Uderzyłam go w twarz i próbowała wyjść z pokoju, ale on nagle zatrzymał mnie i uderzył. Iskry skoczyły mi z oczu, upadłam i mocno uderzyłam głową. Ze słowami “tłuste bydło” kopnął mnie i opuścił dom. Płakałam do rana … z bólu, z oburzenia, użalania się nad sobą.

Mąż odszedł na zawsze,zostawił mnie z małym dzieckiem i dużą urazą na niego i na siebie.

Początek nowej drogi

photo3

Rozumiałam, że dalej tak nie możliwie. Byłam paskudna sama do siebie i jak okazało się, że dla mężczyzn.

Chodziłam do psychoterapii , ponieważ miałam dużą depresję. Z moiej psychoterapeutką zostaliśmy przyjaciółkami i ona doradziła mi porozmawiać z jednej z jej pacjentek, której udało się w swoim czasie bardzo szybko schudnąć.

Tego samego dnia zadzwoniłam do niej i ona powiedziała, że jedyną rzeczą, która pomogła jej schudnąć, są krople Idealica. Na ich stronie internetowej tego samego wieczoru zamówiłam dla siebie 4 opakowania, one akurat były w promocji – minus 50%, dzień później zostały już dostarczone i zacząłam zaczęłam brać krople 2 razy dziennie, ponieważ skończyłam karmienie dziecka i nastroiłam się do aktywnego odchudzania .

Prawda o tym, jak to bylo

Za trzy dni poczułam więcej lekkości i energii w ciele, bardzo podobało mi się moje nieoczekiwane odkrycie.Tydzień później okazało się, że schudłam o 5,5 kg, a mój nastrój znacznie się poprawił, ubrania stały się luźniejsze, a ja staję się szczęśliwsza.

Z każdym dniem wzrastał postęp. A najbardziej zaskakujące i przyjemne było to,że nic specjalnego nie robiłam, oprócz regularnego stosowania wody z Idealica.

Pod koniec drugiego tygodnia po utracie kolejnych 7 kg zrozumiałam, że nadszedł czas na zmianę garderoby. Wszystko już na mnie wisiało, ale zdecydowałam, że pójdę na zakupy po kolejnych 10-12 dniach, bo po 3-4 tygodniach był szczyt postępu w odchudzaniu.

Dobrze zrobiłam , bo po 10-12 dniach straciłam kolejne 14 kg.

Pod koniec 5 tygodni z Idealica – minus 32,5 kg. To jest jakaś fantazja! Nadal nie mogę uwierzyć w ten cud, który mi się przytrafił, przecież nic wcześniej nawet schudnąć o 3 kg mi nie pomagało.

photo4

Zemsta odbyła się,ale było mi już wszystko jedno

Zatrudniłam nianie na 2 dni w tygodniu , zaczęłam spędzać czas na spotkaniach z przyjaciółmi, ciekawych wydarzeniach, poznałam nowych ludzi. .Uświadomiłam sobie, że jest w końcu pewna siebie, zaczęłam siebie lubić .

Mój mąż wciąż zadzwonił do mnie przez półtora miesiąca, zechciał w końcu zobaczyć się z synem.

-O której jutro przywieziesz dziecko? – jedynie,co powiedziaiłam mu na spotkaniu.

-Anna, czy to ty? W ogóle Cię nie poznałem, ty … wyglądasz świetnie …

-Dziękuję. Więc o której przywieziesz? Po prostu muszę już wyjeżdżać.

-Zrobię, jak mówisz.

-To jutro o 5. Pa!

Następnego dnia przywiózł dziecko, padł na kolana przede mną, prosząc, aby mu wybaczyć, płacząc I mówiąc, że nie może bez nas żyć …

Bylo mi obijętnie, nawet ze względu na dziecko, nie byłam gotowa, aby znów żyć z tym potworem.

Dlatego z chęcią preklnełam go .

Drodzy dziewczęta,nie godżcie się na to co jest, jeśli może być lepiej. Chodzi nie tylko o mężczyznach a również o nanaszym wyglądzie.Przecież zasługujemy na więcej. Cieszę się że teraz mogę podzielić się moją tajemnicą, która na zawsze zmieniła mnie i moje życie na lepsze. Idealica – jest to jeden z najlepszych znalezisk w moim życiu.

photo5

Na oficjalnej stronie internetowуej producenta nadal są 50% zniżki , z powodu której zdecydowałam się na ten eksperyment.

Życzę powodzenia! I pamiętajcie, że zasługujecie na to, co najlepsze.

Po urodzeniu przybrałam na wadze 27 kg. Mój mąż nazwał mnie grubą świnią, pobił mnie i opuścił dom. Po 1,5 miesiąca zemściłam się na nim, stając się jeszcze bardziej szczupłą niż w momencie naszego zapoznania. Oto jak udało mi się tak szybko schudnąć...